Granuliniai katilai

Yra didelė granulinių katilų įvairovė, todėl prieš pradedant rinktis siūlome perskaityti straipsnį apie įvairių biokaitilų modelius bei konstrukcijas. Tikimės, kad šis straipsnis padės Jums išsirinkti reikiamą produktą.   Granulinio katilo parinkimas

Nuo 2017 metų mes galime pasiūlyti lenkiškus granulinius katilus KESSELeco. KESSELeco - tai naujovė rinkoje, moderniausias katilas, todėl jame įdiegta naujausios kartos automatika bei kitos technologijos. Katilai tiekiami su automatiškai išsivalančiu degikliu.  Dabar dėka gamyklos galime pritaikyti akciją šiems katilams ir jų kaina prasideda tik nuo 2450 eurų.

Mes siūlome Jums ne tik katilus, bet ir derinimo paslaugas. Suderinus katilą su analizatoriumi gaunamas optimaliausias oro santikys, kuris tinka jūsų katilui bei kaminui, ir katilas dirba ekonomiškai taip, kaip nurodo gamintojas).

Nuo šiol mes savo klientams galime pasiūlyti ne tik Propel, Slimpel ir Ravelli katlus, bet ir Nibe Biawar, Lazar, KESSELeco, Per-eko bei kitus granulinius katilus už ypatingą kainą. 

Nuo 2013 metų rugpjūčio mėnesio UAB "ELMITA" pradėjo atstovauti Italijos granulinių katilų gamintoją RAVELLI. Prieš renkant krosnelę arba katilą siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

Siūlome už gerą kainą įsigyti elektrą taupantį siurblį WASSTROM EA - 25/6. Siurblio kaina tik 90 €.  Kaina galioja iki sandėlio išpardavimo.

Granulinio katilo Ravelli veikimo principas:

 

Dabar katilus ir kitą įrangą galima įsigyti palankiomis sąlygomis su mokilizingu.

Sutaupyk iki 25 % kuro sąnaudų

 

 

Granuliniai katilai SLIMPEL

SLIMPEL – tai granulinis katilas skirtas deginti medžio granules. Šis katilas buvo sukurtas žmonėms, kurie mėgsta komfortą, tačiau biudžetas yra ribotas, nes jo kaina yra nedidelė ir priimtina kiekvienam.

Plačiau

Granuliniai katilai PROPEL - aukščiausios technologijos

PROPEL – aukščiausios technologijos, granulinis katilas lenkiantis savo amžių. Katilai skirti deginti medžio granules nuo 6-8 mm. Pasirinkus 5 klasės PROPEL granulinį katilą Jūs tikrai investuosite į gerą produktą, kurio vertė nekris netgi laikui bėgant, nes PROPEL katilai lenkia technologiją.

Plačiau

Granulinis katilas Kesseleco

Granuliniai katilai Kesseleco tai katilai pilnai pritaikyti komfortiškam ir geram granulių sudeginimui. Katilai jau tiekiami su automatiškai išsivalančiu degikliu.

Plačiau

GRANULINIS KATILAS NIBE BIAWAR PELLUX

Granuliniai katilai NIBE BIAWAR skirti deginti medžio granules. Šiuos katilus galima pritaikyti kaip ir namo šildymui, tiek ir verslo objektų bei pramoninių pastatų šildymui.

Plačiau

GRANULINIAI KATILAI LAZAR

Maži gabaritai, pilnas automatizavimas bei naudingumas iki 91,1 proc.- tai katilai firmos HKS Lazar. Šių katilų gama yra pritaikyta įvairiems užsakovams, taigi tikrai galėsite sau pasirinkti tinkamą katilą

Plačiau

Biokatilai Granpal Eco

Granuliniai katilai Granpal Eco skirti deginti 6-12 mm medžio granules, grūdus, taip pat kitą biomasę. Katilai skirti karšto vandens paruošimui bei šildymui. Naudojami privačiuose namuose, gamyklose, parduotuvėse, mokyklose bei kitos paskirties pastatuose. Katilas Granpal galima sakyti vienintelis katilas puikiai sudegantis grūdus.

Plačiau

Granuliniai automatinio valymo katilai HREVO

Granuliniai katilai HREVO - tai katilai su automatiniu išsivalomu degikliu bei rankiniu išvalomu šilumokaičiu, skirti deginti medžio granules. Katilas yra labai kompaktiškos konstrukcijos, geros komplektacijos ir tinka mažoms katilinėms.

Plačiau

Granulinis katilas RAVELLI HREVO TOUCH PLUS

Granuliniai katilai HREVO - tai katilai su automatiškai išsivalančiu degikliu bei rankiniu būdu išvalomu šilumokaičiu, skirti deginti medžio granules. Katilas yra labai kompaktiškos konstrukcijos, tinka mažoms katilinėms bei turi papildomą peleninę, kuri padeda išlaikyti švarą Jūsų katilinėje.

Plačiau

Granuliniai katilai Ravelli Snella

Granuliniai katilai Snella yra neįprastai įspūdingo dizaino. Katilas skirtas šildyti patalpas o taip pat ruošti karštą vandenį. Katilas gali būti maksimaliai 16 kW galios. Tokia krosnelė gali stovėti svetainėje ir puošti kambarį, nes jos skleidžiamas triukšmas yra minimalus.

Plačiau

Kompaktiški granuliniai katilai Ravelli HR100

Vandeniniai granuliniai katilai Ravelli skirti deginti medžio granules. Katilai pasižymi unikalia konstrukcija ir užpatentuota degiklio bei šilumokaičio valymo technologija. Katilai gaminami nuo 10 iki 30 Kw galios.

Plačiau

Kombinuoti granuliniai katilai DUOHEAT

Kombinuoti granuliniai katilai DUOHEAT skirti deginti medžio, šiaudų granules, o taip ir malkas. Katilai gaminami 17, 25, 36 kW galios. Katilai gaminami ir su automatiškai apsivalančiu degikliu, leidžiančiu deginti blogesnės kokybės bei šiaudų granules.

Plačiau

Kombinuotas granulinis katilas FUTURA DUAL

Granuliniai katilai FUTURA DUAL skirti deginti ne tik medžio granules, bet ir malkas, šiaudų granules (pagal užsakymą). Katilai buvo pagaminti siekiant užtikrint kuo didesnį vartotojo komfortą. Katilai pasižymi aukštu naudingumo koeficientu bei turi TÜV sertifikatą. Tokie katilai gaminami 25 ir 35 kW galios.

Plačiau

Granulinis katilas DUO FUTURA PELLETS

Granuliniai katilai HTC DUO FUTURA PELLETS skirti deginti ne tik medžio granules, bet ir malkas. Katilai buvo pagaminti siekiant užtikrint kuo didesnį vartotojo komfortą. Katilai pasižymi aukštu naudingumo koeficientu bei turi TÜV sertifikatą. Tokie katilai gaminami iki 230 kW galios.

Plačiau

Kombinuoti katilai VIADRUS DUO

Kombinuoti granuliniai katilai VIADRUS DUO skirti deginti ne tik malkas ir anglis, bet ir medžio granules. Į katilo komplektaciją įeina katilas, degiklis, automatika, padavimo mechanizmas bei talpa. Katilo šilumokaitis pagamintas iš ketaus, o tai prailgina katilo tarnavimo laiką.

Plačiau