Prekių katalogas

Saulės elektrinės

Saulės elektinės dabar tampa vis labiau populiarūs, tai ilgalaikė investicija, kurios atsiperkamumas pakankamai greitas 5-7 metai. 

Katilai

Asortimente turime įvairių gamintojų granulinių ir biokatilų katilus: Gren, Granpal Eco, Pellas, Ravelli, Cichewicz, Elektromet ir kiti.

Granulinės krosnelės

Granulinės krosnelės Ravelli - tai šildymo sistema, grožis ir  jaukumas Jūsų namuose.
Teisingai parinktos ir sumontuotos krosnelės pilnai aprūpins Jūsų namus šiluma, tad ateityje nereikės galvoti apie papildomus šilumos šaltinius.
 

Granuliniai degikliai

Pellas degikliai gali būti įmontuoti į bet kurį kieto kuro katilą. Tokio degiklio naudingumo koeficientas siekia net 99%.

Traukos reguliatoriai

Kamino traukos reguliatorius reikalingas kamino traukai stabilizuoti. Kamino trauka keičiasi nuo oro sąlygų ir priklauso nuo vėjo, temperatūros ir kitų faktorių. POLMAR reguliatorius ne tik sumažina trauką, kaip įprasti reguliatoriai, bet kai trauka yra maža, ją padidina.

Katilinių priedai

Savo asortimente turime platų katilinių priedų pasirinkimą. Čia galyte surasti nuo dulkių siurblių pelenams iki katilinės rinkinių, katalizatorių ir kitų priedų.

Technologinės linijos

Pagal kliento poreikius galime suprojektuoti ir pagaminti kuro padavimo linijas tiek medžio granulėms paduoti, tiek medžio drožlėms padavinėti į katilą arba į kuro talpą. Taip pat gaminame granulių gamybos linijas.

Kuro talpos

Pagal kliento poreikį galime pagaminti talpas kurui sandėliuoti tiek granulėms, tiek medžio drožlėms. Kuro talpos gaminamos įvairių konstrukcijų ir pritaikomos konkrečiam atvejui.

Multiciklonai

Multiciklonai gaminami didelės galios katilams ir skirti pelenams surinkti dūmuose. Multiciklonai tiekiami kartu su dūmų ištraukimo ventiliatoriumi.

Karšto vandens šildytuvai

Karšto vandens šildytuvai WGJ-S, WGJ-S DUO naudojami karštam vandeniui akumuliuoti. Versija DUO turi dvigubą šilumokaitį ir gali būti pajungta prie antro šilumos šaltinio. Tokie šildytuvai gali būti iki 1000 Ltr.

Saulės kolektoriai

Saulės kolektoriai - tai gamtinis šilumos šaltinis, kuris padėl Jums sutaupyti šilumos energiją gaminat karštą vandenį.