Katilai

Granuliniai katilai

Dabar nuo 2017 metų mes vieninteliai Lietuvoje galime pasiūlyti Jums granulinius austriškus katilus su yptinga kaina. Dabar austriški katilai BIOWIN tik nuo 6000 eurų. Austriški granuliniai katilai - tai katilai kiurie neturi nepatenkintų klientų.

Pasirinkus mūsų produktus galite būti tikri, kad neteks gailėtis dėl išleistų pinigų, nes mes tikrai 100% užtikriname, kad gausite kokybišką granulinį katilą, pilną ir kokybišką su analizatoriumi optimizavimą ir pirmą paleidimą, kokybišką servisą nereikalaujantį investicijų, taupų šildymą. 

Nuo šiol mes savo klientams galime pasiūlyti ne tik Propel, Slimpel ir Ravelli katlus, bet ir Nibe Biawar, Lazar, KESSELeco, Per-eko bei kitus granulinius katilus už ypatingą kainą. 

Nuo 2013 metų rugpjūčio mėnesio UAB "ELMITA" pradėjo atstovauti Italijos granulinių katilų gamintoją RAVELLI. Prieš renkant krosnelę arba katilą siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

Siūlome už gerą kainą įsigyti elektrą taupantį siurblį WASSTROM EA - 25/6. Siurblio kaina tik 75 €.  Kaina galioja iki sandėlio išpardavimo.

Granulinio katilo Ravelli veikimo principas:

 

Dabar katilus ir kitą įrangą galima įsigyti palankiomis sąlygomis su mokilizingu.

Sutaupyk iki 25 % kuro sąnaudų

 

 

Galingi granuliniai katilai

Didelės galios granuliniai katilai kūrenami medžio granulėmis, šiaudų granulėmis, o taip pat gaminami katilai deginantys medžio drožles iki 45 % drėgmės. Katilai gali būti iki 15 MW.

Asortimente turime įvairių gamintojų granulinių ir biokatilų katilus: Gren, Granpal Eco, Pellas, Ravelli, Cichewicz, Elektromet ir kiti.