Ravelli HYDRO

Granulinės krosnelės Ravelli HYDRO tai krosnelės, kurios turi vandeninį šilumokaitį ir gali būti pajungiamos prie radiatorių, grindinio šildymo, o taip pat gali ruošti karštą vandenį. Kai kurios krosnelės turi dar įmontuotą išcentrinį recirkuliacinį ventiliatorių ir gali šildyti ir vandenį bei orą.  Automatika krosnelės darbą leidžia valdyti ir pagal vandens temperatūrą, ir pagal kambario, ir pagal karšto vandens temperatūrą.  Yra įdiegtas laikmatis su kalendoriumi, todėl krosnelės režimą galima nustatyti pagal laiką.  Didesnės automatikos galimybės suteikia Jums komfortą bei padeda sutaupyti. Kaip Ravelli FLOW bei AIR krosnlėse visuose HYDRO krosnelėse sumontuotas šilumokaičio išvalymo mechanizmas. Tokias krosneles galima montuoti svetainėje ir jų skleidžiamas triukšmas netrukdo aplinkai.

Jeigu Jūs norite krosnelę pajungti prie radaitorių arba grindinio šildymo, taip pat pajungti karšto vandens ruošimą, siūlome Jums užeitį į mūsų tinklapį RAVELLI HYDRO ir išsirinkti Jums tinkančią krosnelę. Jei reikia konsultacijos, susiekite su mūsų konsultantais.

Prieš renkantis krosnelę siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

 

HRV100 TOUCH

Vandeninė krosnelė HRV100 TOUCH išsiskiria savo estetine išvaizda. Akį traukia durelės, pagamintos iš pilno stiklo bei plačiai deganti ugnis. Krosnelė su automatiškai išsivalančiu degikliu.

Plačiau

HRV140 TOUCH

Vandeninė krosnelė HRV140 TOUCH su automatiniu degiklio išvalymu turi komplektacijoje ir priekinį oro šildymo ventiliatorių. Tokios krosnelės šildo termofikatą, karštą vandenį bei gali šildyti tiekdami šiltą orą.

Plačiau

HRV120_STYLE - PREKĖ NETIEKIAMA

Ši krosnelė pasižymi gražiai papuoštais keramikos elementais, kurie sukuria jaukumą Jūsų namuose. Taip pat šią krosnelę išskiria gražios metalinės kojelės ant kurių yra suprojektuotas įrenginys.

Plačiau

HRV160 TOUCH

Tai krosnelė kurios apdaila pilnai padengta keramikos elementais. Krosnelė turi didelę granulinę talpą ir didelę peleninę. Krosnelė su atomatiniu degiklio valymu.

Plačiau

HR160 SNELLA - PREKĖ NETIEKIAMA

Pati plačiausia krosnelė SNELLA atrodanti įspūdingai žavi savo elegancija ir modernizmu. Akį traukia keramikos elementas, kuris pilnai uždengia krosnelės priekį.

Plačiau

HRV200

Pati galingiausia vandeninė krosnelė Ravelli asortimente. Krosnelės atiduodama šiluma į vandenį siekia net 20,6 kW. Krosnelė kaip ir kitos vandeninės krosnelės turi automatiškai išsivalantį degiklį

Plačiau