Ravelli AIR

Granulinės krosnelės Ravelli AIR tai krosnelės, kurios šildo šilto oro tiekimo būdu. Šios  krosnelės turi vieną išcentrinį ventiliatorių ir šildo patalpą toje vietoje, kurioje yra sumontuotos. Ravelli asortimente nuo 2014 metų pasirodė ir konvekcinės krosnelės, kurios neturi recirkuliacinio ventiliatoriaus, o oras per šilumokaitį juda konvekciniu būdu. Taip buvo pasiektas dar tylesnis krosnelės darbas.  Krosnelė turi sumontuotą laikmatį ir termostatą. Tokiu būdu Jūs galite valdyti patalpos komfortą ne tik pagal užduotą temperatūrą, bet ir pagal laiką, keisdami krosnelės režimą.  Didesnės automatikos galimybės suteikia Jums komfortą bei padeda sutaupyti. Tokias krosneles galima montuoti svetainėje ir jų skleidžiamas triukšmas netrukdo aplinkai.

Jeigu Jūs norite savo namą arba vieną patalpą apšildyti šiltu oru arba tiesiog pastatyti krosnelę jaukumui bei grožiui, siūlome Jums apsilankyti mūsų tinklapyje RAVELLI AIR ir išsirinkti Jums tinkančią krosnelę. Jei reikia konsultacijos, susiekite su mūsų konsultantais.

Prieš renkantis krosnelę siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

 

ARIA _AKCIJINĖ PREKĖ

Konvekcinė krosnelė Aria - tai maksimali tyla Jūsų namuose. Krosnelė yra labai gražaus dizaino ir ypač dėmesį patraukia rankų darbo padas su kojelėmis.

Plačiau

R70 -TIK 1550 EURŲ UŽ RAVELLI

Granulinė krosnelė R70 tai krosnelė skirta šildyti patalpas toje vietoje kur randasi. R70 tai puikus derinys kainos ir technologijos.

Plačiau

RV80

RV80 tai orinė krosnelė pastatyta ant kojelių. Akį traukią keramikinė apdaila papuošta gražiais ornamentais.

Plačiau

SPILLO

Spillo - tai granulinė orinė korsnelė, pagaminta pilnai iš antracyt spalva dažytu ketaus. Krosnelė yra plati, todėl turi didelį prikinį stiklą, o ketaus degiklis užtirina plačią ugnį per visą stiklą.

Plačiau

AURORA GLASS

Modelis GLASS - tai patobulinta dizaino atžvilgiu AURORA. Modelis pilnai padengtas stiklu kaip iš priekio, taip ir iš šonų, o išskirtinis cilindro formos dizainas su lenktu stiklu bei keramikos elementu viršuje iš karto atkreipia dėmesį.

Plačiau

VERA

Viena iš prabangiausių Ravelli AIR serijos krosnelė. Apdaila pilnai padengta keramika, sumontuotos visos įmanomos technologijos, karališkas stilius - tai išskiria šią krosnelę nuo kitų.

Plačiau

RV110

RV110 tai orinė krosnelė suprojektuota ant kojelių. Akį traukią keramikinė apdaila papuošta gražiais ornamentais.

Plačiau