Ravelli FLOW

Granulinės krosnelės Ravelli FLOW tai krosnelės, kurios šildo šilto oro tiekimo būdu. Prie šių krosnelių gali būti pajungiami ortakiai ir šiluma tiekiama ortakiais į kitas patalpas. Kitų patalpų temperatūra gali būti valdoma temeratūros davikliais,  pajungiamais prie krosnelės.  Krosnelės valdiklyje nustatoma temperatūra patalpos, kurioje krosnelė stovi, o taip pat iki dviejų patalpų, kuriose nuvesti ortakiai.Tokiu būdu  Jūs taupote kurą, o patalpose bus visada komfortiška temperatūra. Tam, kad sumažinti triukšmą, Ravelli montuoja 2 arba 3 ventiliatorius. Padidinus ventiliatorių skaičių oro kiekis tiekimas tas pats, tačiau triukšmas žymiai mažesnis negu vienas didelis ventiliatorius, nes ventiliatoriai yra tylesni. Tokias krosneles galima montuoti svetainėje ir jų skleidžiamas triukšmas netrukdo aplinkai.

Jeigu Jūs norite savo namą apšildyti šiltu oru, o namas yra didelis bei turi daug kambarių, siūlome Jums užeitį į mūsų tinklapį RAVELLI FLOW ir išsirinkti Jums tinkančią krosnelę. Jei reikia konsultacijos, susiekite su mūsų konsultantais.

Prieš renkantis krosnelę siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

 

RC70

Ortakinė krosnelė RC70, tai pati populiariausia granulinė krosnelė. Puikus kainos ir technologijos derinys. Krosnelėje sumontuoti trys ventiliatoriai.

Plačiau

INFINITY PLUS 11C

Tai granulinė krosnelė, kurios apdaila pagaminta iš keramikos, o priekinė dalis iš ketaus. Tai klasikinės krosnelės variantas, kuri apjungia grožį ir praktiškumą.

Plačiau

VITTORIA C

Granulinė krosnelė VITTORIA C tai orinė krosnelė, kuri gali valdyti net tris tempertūrines zonas. Krosnelė turi automatiškai išsivalantį degiklį ir 3 atskirai valdomus cirkuliacinius ventiliatorius.

Plačiau

OLIVIA STEEL

Ravelli OLIVIA STEEL tai yra ortakinė krosnelė, kuri turi vieną ventiliatorių pučiantį toje vietoje kur stovi krosnelė ir kitą ventiliatorių pučiantį į ortakį. Ravelli Olivia yra pati siauriausia krosnelė - tik 250 mm storio, pagaminta būtent mažoms patalpoms. OLIVIA STEEL tai korsnelė OLIVIA su metaline apdaila.

Plačiau

SNELLINA

SNELLINA žavi savo elegancija ir modernizmu. Tai patobulinta SNELLA krosnelė, kurios apdaila pilnai padengta keramika. Akį traukia tobulai užbaigti keramikos elementai. Krosnelė gali pusti net į keturias puses.

Plačiau

RC120 TOUCH

Granulinė trijų zonų valdymo krosnelė. Krosnelė suteikia vartotojui maksimalų komfortą valdyme, nes sumontuoti net tris recirkuliaciniai ventiliatoriai. Šios krosnelės įvertinus turtinga komplektacija patraukliausia kaina.

Plačiau