Granulinės krosnelės

Ravelli FLOW

Granulinės krosnelės Ravelli FLOW tai krosnelės, kurios šildo šilto oro tiekimo būdu. Prie šių krosnelių gali būti pajungiami ortakiai ir šiluma tiekiama ortakiais į kitas patalpas. Kitų patalpų temperatūra gali būti valdoma temeratūros davikliais,  pajungiamais prie krosnelės.  Krosnelės valdiklyje nustatoma temperatūra patalpos, kurioje krosnelė stovi, o taip pat iki dviejų patalpų, kuriose nuvesti ortakiai.Tokiu būdu  Jūs taupote kurą, o patalpose bus visada komfortiška temperatūra. Tam, kad sumažinti triukšmą, Ravelli montuoja 2 arba 3 ventiliatorius. Padidinus ventiliatorių skaičių oro kiekis tiekimas tas pats, tačiau triukšmas žymiai mažesnis negu vienas didelis ventiliatorius, nes ventiliatoriai yra tylesni. Tokias krosneles galima montuoti svetainėje ir jų skleidžiamas triukšmas netrukdo aplinkai.

Jeigu Jūs norite savo namą apšildyti šiltu oru, o namas yra didelis bei turi daug kambarių, siūlome Jums užeitį į mūsų tinklapį RAVELLI FLOW ir išsirinkti Jums tinkančią krosnelę. Jei reikia konsultacijos, susiekite su mūsų konsultantais.

Prieš renkantis krosnelę siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

 

Ravelli AIR

Granulinės krosnelės Ravelli AIR tai krosnelės, kurios šildo šilto oro tiekimo būdu. Šios  krosnelės turi vieną išcentrinį ventiliatorių ir šildo patalpą toje vietoje, kurioje yra sumontuotos. Ravelli asortimente nuo 2014 metų pasirodė ir konvekcinės krosnelės, kurios neturi recirkuliacinio ventiliatoriaus, o oras per šilumokaitį juda konvekciniu būdu. Taip buvo pasiektas dar tylesnis krosnelės darbas.  Krosnelė turi sumontuotą laikmatį ir termostatą. Tokiu būdu Jūs galite valdyti patalpos komfortą ne tik pagal užduotą temperatūrą, bet ir pagal laiką, keisdami krosnelės režimą.  Didesnės automatikos galimybės suteikia Jums komfortą bei padeda sutaupyti. Tokias krosneles galima montuoti svetainėje ir jų skleidžiamas triukšmas netrukdo aplinkai.

Jeigu Jūs norite savo namą arba vieną patalpą apšildyti šiltu oru arba tiesiog pastatyti krosnelę jaukumui bei grožiui, siūlome Jums apsilankyti mūsų tinklapyje RAVELLI AIR ir išsirinkti Jums tinkančią krosnelę. Jei reikia konsultacijos, susiekite su mūsų konsultantais.

Prieš renkantis krosnelę siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

 

Ravelli HYDRO

Granulinės krosnelės Ravelli HYDRO tai krosnelės, kurios turi vandeninį šilumokaitį ir gali būti pajungiamos prie radiatorių, grindinio šildymo, o taip pat gali ruošti karštą vandenį. Kai kurios krosnelės turi dar įmontuotą išcentrinį recirkuliacinį ventiliatorių ir gali šildyti ir vandenį bei orą.  Automatika krosnelės darbą leidžia valdyti ir pagal vandens temperatūrą, ir pagal kambario, ir pagal karšto vandens temperatūrą.  Yra įdiegtas laikmatis su kalendoriumi, todėl krosnelės režimą galima nustatyti pagal laiką.  Didesnės automatikos galimybės suteikia Jums komfortą bei padeda sutaupyti. Kaip Ravelli FLOW bei AIR krosnlėse visuose HYDRO krosnelėse sumontuotas šilumokaičio išvalymo mechanizmas. Tokias krosneles galima montuoti svetainėje ir jų skleidžiamas triukšmas netrukdo aplinkai.

Jeigu Jūs norite krosnelę pajungti prie radaitorių arba grindinio šildymo, taip pat pajungti karšto vandens ruošimą, siūlome Jums užeitį į mūsų tinklapį RAVELLI HYDRO ir išsirinkti Jums tinkančią krosnelę. Jei reikia konsultacijos, susiekite su mūsų konsultantais.

Prieš renkantis krosnelę siūlome perskaityti mūsų straipsnį Granulinės krosnelės parinkimas

 

Ravelli židiniai BOX

Patiems išrankiausiems klientams Ravelli turi paruošiusi visą gamą granulinių židinių. Židiniai ypatingi tuo, kad klientas pagal savo poreikį gali sukurti apdailą. Jie gaminami oriniai, ortakiniai bei su vandeniniais kontūrais. Visi židiniai yra sumontuoti ant rėmo su lengva granulių pakrovimo konstrukcija. Taigi norint pakrauti granules, krosnelė patraukiama ir atsikabinus nuo dūmtraukio  lengvai išvažiuoja kaip stalčius. Pakrovus granules, krosnelė lengvai pastumiama atgal. Tokiu būdu klientui nereikia sukti galvos dėl papildomų durelių granulėms pakrauti.

     

Apie Ravelli

Ravelli tai Italų kompanija  įkurta 1970 metais. Ši kompanija užima pirmaujančias pozicijas pagal parduodamų krosnelių skaičių Europoje. Per metus  parduodama virš 60 tūkstančių, o sandeliuose jau pagamintų galima pamatyti apie 22 tūkstančius krosnelių. Ravelli produkcija  pasižymi ilgaamžiškumu, geru dizainu bei komfortu.Ravelli gamyklos teritorija yra 14 000 м2 ploto  ir kiekviena gamybos fazė atliekama tam procesui įrengtoje vietoje o, tai garantuoja didesnę kokybės kontrolę. Kiekviena operacija atlieka aukščiausios kvalifikacijos  specialistai bei automatinės lazerinės pjaustymo mašinos bei suvirinimo robotai.  Įmonė Ravelli į savo produktus  nuolat diegia naujausias technologijas technologijas. Tam sukurta naujų gaminių technologų komanda. Gamykla turi savo laboratoriją, kurioje produktai testuojami siekiant išgauti didžiausią naudingumo koeficientą ir švariausią degimą. Kiekvienais metais gamykla rengia mokyus distributoriams, kurių lankomumas yra privalomas. Tai užtikrina nuolatinį distributorių kvalifikacijos kėlimą ir tokiu būdu suteikia užsakovui greitą bei kokybiška aptarnavimą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2013 metais Ravelli atidarė savo logistikos centrą, kurio plotas yra 110 000 м2.  Šiame centre nuolat sandėliuojama virš 22 tūkst. krosnelių bei katilų, todėl užsakovui užsakius prekes netenka laukti pagaminimo termino.

 

Šalia gamyklos bei sandėlio yra Ravelli Showroom (prezentacijų salė), kurioje pristatoma įmonės produkcija bei vedami mokymai.

 

KODĖL MES SIŪLOME RAVELLI KROSNELES BEI KOKIAS TECHNOLOGIJAS PANAUDOJO RAVELLI SAVO GAMINIUOSE

 

 • NERŪDIJANČIO PLIENO ŠILUMOKAITIS

 

 

 

 

Panauduojus nerūdijantį plieną šilumokaičio gamybai, ženkliai prailgėjo krosnelės tarnavimo laikas, o tai padidino gaminio kokybę bei pardavimus.

 

 • KOKYBIŠKA IR ILGAI TARNAUJANTI KERAMIKA

 

Keramikos FIREX technologija lėmė, kad Ravelli keramika žymiai ilgiau tarnauja bei geriau atlaiko karštį palyginus su paprasta keramika. Vermikulito medžiaga, nauduojama gaminant keramiką, buvo išrasta Ravelli, todėl tokiu ilgaamžiškumu pasižymi tik Ravelli krosnelės. FIREX 600 keramika pasižymi pukiu atsparumu aukštai temeratūrai ir prailigna ugnies degimo laiką, taip pat pasižymi puikiu atsaparumu terminiams smūgiams,  lengvu montavimu.  Puikios izoliacinės savybės pagerina degimą, dėl pirolizės poveikio krosnelės vidus pasidaro baltas, kai pasiekiama temperatūra, o tai gerina krosnelės efektyvumą. Ravelli krosnelės taip pat yra  labai lengvos.

 

 • RAVELLI ŠILTO ORO KONTROLĖ

Ravelli šilto oro tiekimo bei kontrolės sistema leidžia kontroliuoti oro temperatūrą iki trijų kambarių, į kuriuos nuvestas ortakis. Tai leidžia pasiekti komfortą ir taupumą. Krosnelė valdoma nustatant  laiką, datą, temperatūrą bei ventiliatorių intensyvumą.

Krosnelės tinka ir pasyviems namams. Jos visiškai hermetiškos ir orą degimui gali imti iš lauko ir iš kitos vietos.  Oras iš lauko gali būti paimamas per turbo dūmtraukį. Tai dūmtraukis, kurio vidinis vamzdis atlieka dūmtraukio funkciją, o tarpas tarp išorinio ir vidinio vamzdžio naudojamas šviežio oro įsiurbimui.

 

 • PASYVIŲ NAMŲ SISTEMA

 

 

Panauduojus RHS technologiją sistema nereikalauja oro iš lauko, o namų teperatūra nuolat išlieka pastovi ir subalansuota. Tokios krosnelės gali būti sumontuotos pasyviuose namuose.

 

 

 • DEGUONIES TIEKIMO KONTROLĖ

 

RDS sistema kontroliuoja reikiamą oro kiekį, paduodamą į degiklį. Sistema matuoja oro greitį ir išskaičiuoja oro kiekį. Tokiu būdu ištraukimo ventiliatoriaus greitis yra kintamas ir prisitaiko prie kamino traukos, granulių kiekio ir kitų sąlygų. Tokiu būdu automatika palaiko aukščiausią naudingumo koeficientą - 92 proc.

 

 

 • IŠVALYMO MECHANIZMAI

Krosnelė suprojektuota taip, kad šiltas švarus oras, esantis tarp ugnies ir stiklo, valo stiklą. Tokiu būdu stiklas, degant krosnlei, nuolat išlieka švarus, o taip užtikrina gražų vaizdą. Taip pat kieviena Ravelli korsnelė turi rankinį šilumokaičio išvalymo mechanizmą. Tokiu būdu Jums nereikės kas savaitę valyti  krosnelės, o pelenai nusės į apačią tiesiog papurčius.

 

 • KERAIKINĖ APDAILA

Keramikinis paviršius - tai ideali natūralių elementų pusiausvyra. Puikus balansas su žeme, vandeniu ir ugnimi. Keramikinė apdaila suteikia krosnelei elegancijos bei jaukumo. Ravelli krosnelės keramika yra rankų darbo. Taip pat kai kurios krosnelės turi ranku darbo medinius elementus, o tai suteikia krosnelei autentiškumo.

 

 

 

 • GPRS VALDYMAS

 

 

Ravelli valdiklis leidžia pajungti krosnelę prie GPRS sistemos ir valdyti ją nuotoliniu būdu per mobilųjį telefoną

 

 

 • TYLUS DARBAS

Ravelli krosnelės veikia tyliai. Vietoj  vieno pučiamo ventiliatoriaus Ravelli savo krosnelėse montuoja du arba tris oro tiekimo ventiliatorius.  Tokiu būdu į patalpas tiekiamo oro kiekis nemažėja, o triukšmas yra žyiai mažesnis palyginus su krosnelėmis, kuriose yra tik vienas išcentirnis ventiliatorius. Kai kurie modeliai šilumą tiekia konvekciniu būdu. Šie modeliai yra ypač tylaus veikimo.

 

Kiti Ravelli privalumai, lemiantys Ravelli lyderiaujančią  poziciją  tarp krosnelių gamybos bei pardavimų Europoje:

 • Kompaktiška peleninė
 • Sumontuotas energiją taupantis cirkuliacinis siurblys
 • Pelenų šalinimo mechanizmai
 • Keramikinis tenas
 • Eco start režimas (prailgina elektrinio teno tarnavimo laiką)
 • Nuotolinis valdymas
 • Drėkinimo lėkštelė
 • Laikmatis su kalendoriumi
 • Natūrali konvekcija (ypač tylus darbas)
 • TOUCH SCREEN valdiklis (patogus meniu bei valdymas)
 • Didelis asortimentas (virš 75 skirtingų modelių)
 • Spalvos pasirinkimas
 • Platus asortimentas: vandeninės, orinės, kanalinės krosnėlės, taip pat židiniai bei katilai
 • Sumontuotas dūmų ištraukimo ventilaitorius, todėl niekados nebus dūmų patalpose
 • Didelė granulių talpa
 • Degimo laboratorija ir kokybės kontrolė
 • Gražus dizainas
 • Įmonėje įdėgtas ISO standartas 

RAVELLI SERTIFIKATAI

Granulinės krosnelės Ravelli - tai šildymo sistema, grožis ir  jaukumas Jūsų namuose.
Teisingai parinktos ir sumontuotos krosnelės pilnai aprūpins Jūsų namus šiluma, tad ateityje nereikės galvoti apie papildomus šilumos šaltinius.