Prekių katalogas

Granulinės orinės krosnelės Ravelli

Granulinės krosnelės Ravelli skirtos buto arba namo šildymui. Krosnelės yra elegantiškos ir turi savyje orinį (arba vandeninį) šilumokaitį, kuriuo galima apšildyti visą namą ar būstą. Krosnelė turi įdiegtą RDS technologiją, kuri automatiškai prisitaiko prie įvairios rūšies granulių, o taip pat dūmtraukio kanalo.

Plačiau

RAVELLI AURORA

Granulinė orinė bei ortakinė krosnelė Aurora ir AURORA FLOW tai puikus dizainas ir komfortas Jūsų namuose. Krosnelė gali būti komplektuojama tiek su vietiniu ventiliatoriumi, tiek su dviem papildomais ortakiais, kurių kiekvienas turi ventiliatorių.

Plačiau

RAVELLI OLIVIA

Ravelli OLIVIA tai yra ortakinė krosnelė, kuri turi vieną ventiliatorių pučiantį toje vietoje kur stovi krosnelė ir kitą ventiliatorių pučiantį į ortakį. Ravelli Olivia yra pati siauriausia krosnelė - tik 251 mm storio, pagaminta būtent mažoms patalpoms.

Plačiau

Židiniai malkoms, granulėms ir biokurui

Aukštos kokybės židiniai skirti kurenti malkomis, granulėmis ir kitu biokuru.

Plačiau

Granulinis židinys RAVELLI HR70

Granulinis židinys RAVELLI HR70 (7kW) skirtas buto arba namo šildymui. Židinys yra elegantiškas ir turi savyje vandeninį šilumokaitį, kurio dėka pajungus prie šilumokaičių, galima apšildyti visą namą ar būstą. Židinys turi įdiegtą RDS technologiją, kuri automatiškai prisitaiko prie įvairios rūšies granulių, o taip pat dūmtraukio kanalo.

Plačiau