Saulės elektrinės

Saulės elektrinės

Saulės elektrinė - tai sistema kuri paverčia saulės enrgiją į elektros energiją. Sistema susideda iš saulės modulių, įtampos keitiklio bei tvirtinimo elementų. Priklausomai nuo pasirinktos galios saulės elektrinės gali visiškai aprūpinti Jūsų bustą elektor energija.

Saulės elektrinę įrengti verta, nes:

  • didžiąją metų dalį Jums nereikės pirkti vis brangstančios elektros iš tinklų

  • saulės elektrinės įrengimą remia Aplinkos projektų valdymo agenturą (APVA) ir taip galite grąžinti dalį investicijos

  • prisideda prie gamtos išsaugojimo

 

Saulės elektrinės inverteriai

Įtampos keitikliai, yra reikalingi nuolatinės srovės elektros energiją konvertuoti į kintamos srovės elektros energiją, sukeliant įtampą iki vartojamos 230 V arba 400V. Yra tris įtampos ketiklių rūšys: OFF-GRID (sukaupta energija akumuliuojama yra akumuliatoriuose ir kai dingsta elektra  vartuotojas gali pasirinkti iš akumuliatorių), ON-GRID (tai populiariausias modelis kai sukaupta energija yra perduodama į tinklą kaupimui, tačiau dingus elektrai dingsta energija ir pas vartotojus). Hibridiniai (su hibridiniais inverteriais galima elektros energiją kaupti tinkluose ir kartu akumuliatoriuose, bei naudoti namų poreikiui).

Saulės moduliai

Dabartiniai kristalinio silicio saulės moduliai skirstomi į du pagrindinius tipus - silicio polikristaliniai ir monokristaliniai moduliai. Monokristaliniai saulės moduliai pagaminti iš monokristalinių fotoelementų. Šių fotoelemnetų paviršius vizuliai lygus. Jie pasižymi geresniu efektyvumu karštomis dienomis lyginant su polikristaliniais. Taip pat monokristaliniai moduliai yra technologiškai pažangesni ir jų efektyvumas didesnis, tai yra mažesnniame plote telpa daugiau galios. Todėl šie moduliai yra žymiai populiaresni. Polikristaliniai saulės moduliai yra pagaminti iš polikkristalinių fotoelemnetų, kurie pasižymi laisvai orientuotais monokristlais. Kad pasiekti tą pačią galią kaip ir su monokristaliniai reikia daugiau ploto. todėl jie mažiau populiarūs.

Saulės elektrinės montavimas

Įmonė UAB "ELMITA" įsteigta 2007 metais ir užsiimanti inžinierinių sistemų montavimu bei pardavimu. Mes galime pasiūlyti Jums visą komplektą nuo medžiagų įsigijimo iki montavimo bei pridavimo. Mūsų montuotojai kokybiškai atliks saulės elektrinės montavimą už konkurencingą kainą. Dėl detalesnės informacijos kreipkytės paštu info@elmita.lt bei telefonu +37064116538.

Saulės elektinės dabar tampa vis labiau populiarūs, tai ilgalaikė investicija, kurios atsiperkamumas pakankamai greitas 5-7 metai.