Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilas ULTIMAII

Ultima II - tai apatinio degimo kieto kuro katilas. Apatinis degimas leidžia sutaupyti žymiai daugiau kuro ir todėl šis katilas deginant malkas pasiekia net 80 proc. naudingumo koeficientą. Šilumokaitis pagamintas iš specialaus plieno. Katilas Ultima komplektuojamas su izoliacija, termometru, termostatiniu traukos reguliatoriumi.

Plačiau

Kieto kuro katilai VIADRUS HERCULES U22

VIADRUS HERCULES U22 kieto kuro ketaus katilai jau keletą dešimtmečių yra nebrangios šilumos šaltinis tiek Europoje, tiek už jos ribų. Patikrinta konstrukcija, aukštas patikimumas ir atsparumas sudėtingom darbo sąlygom, bekonkurencinis ilgaamžiškumas. Katilas skirtas kūrenti mediena, koksu, akmens ir rudaja anglimi.

Plačiau

Kieto kuro katilas CHT LOGICA II

LOGICA yra viršutinio-apatinio degimo kieto kuro katilas. Katilas yra tobulai sukonstruotas, todėl daug žinomų įmonių net įsigijo licenciją gaminti tokio paties modulio katilus. Skaitmeninis valdymo pultas ir ventiliatorius leidžia valdyti katilą temperatūriniame režime. Unikali oro padavimo sistema į degimo kamerą užtikrina puikų degimo procesą. Šio katilu galima kūrenti prastesnės kokybės kurą.

Plačiau

Dujų generacinis katilas CHT SIGMA

Dujų generaciniai katilai SIGMA yra skirti deginti tik medį. Jų naudingumo koeficientas siekia net 89 proc. Šis katilas degindamas medį papildomai degina ir degimo procese beišsiskiriančias dujas. Šios dujos atsiranda degimo metu, deginant medį aukštuose temperatūrose apie 1100 laipsnių.

Plačiau